VÍTEJTE VE SVĚTĚ VELKOOBCHODU

VÁŽÍME SI VÁS

Speciální ceny pro naše VĚRNÉ
dodavatele

CENA NA MÍRU pro naše věrné partnery

Vaše spokojenost a úspěch jsou pro nás prioritou. Proto jsme připraveni pracovat s vámi na vytvoření cenové nabídky, která odpovídá vašim potřebám. Rozumíme, že velcí dodavatelé mají specifické požadavky, a my jsme tu, abychom vám je uspokojili. Naše flexibilita vám umožňuje získat cenu na zakázku, která bude pro vás atraktivní a konkurenceschopná

Velké množství Větší výhody

Věříme, že větší objem dodávek znamená větší výhody pro naše partnery. Proto jsme připraveni ocenit vaši spolehlivost a pravidelnost dodávek. Máme možnost nabídnout vám ještě výhodnější podmínky, pokud budete potřebovat větší množství katalyzátorů.

Náš závazek Naše poslání

Naše poslání je zajistit, aby naši velcí dodavatelé byli vždy spokojení s našimi službami. Jsme připraveni pracovat s vámi na dosažení vzájemně výhodné spolupráce. Vaše důvěra a loajalita jsou pro nás cenné a jsou nám motorem k neustálému zlepšování.

U nás víme, že spolehliví a velcí dodavatelé jsou srdcem našeho obchodu. Proto jsme pro vás připravili naše velkoobchodní ceny, které jsou dostupné pouze pro ty, kteří dodávají katalyzátory v množství od 30 kusů a více, jednorázově nebo pravidelně.

O NÁS

JSME TU PRO VÁS

MOBILNÍ VÝKUP

CENÍME SI VAŠEHO ČASU

Víme, že váš čas je cenný. Proto jsme tu my, abychom vám usnadnili proces prodeje katalyzátorů. Naše mobilní služby výkupu jsou navrženy tak, aby vám přinesly pohodlí a úsporu času.

Náš zkušený zaměstnanec přijede přímo k vám do firmy. Nemusíte se starat o žádný zdlouhavý proces nebo ztrátu času na cestování.

Náš odborník ocení všechny katalyzátory na místě. I kdyby některé neměly čísla, nevadí. Zkušený tým dokáže provést spektrometrické měření a zjistit jejich hodnotu rychle a přesně.

Neztrácejte čas vyplňováním složitých formulářů. Naši pracovníci zařídí veškerou potřebnou dokumentaci za vás.

Po dokončení procesu výkupu vám peníze přijdou na váš bankovní účet. To znamená, že se nemusíte starat o žádné hotovosti ani platby na mí

VÝHODY MOBILNÍHO VÝKUPU

Víme, že vaši zaměstnanci mají důležitější práce než řešení prodeje katalyzátorů. Naše mobilní služby ušetří váš čas pro důležitější úkoly.

S námi je vše jednoduché. Stačí nám dát vědět, a my se postaráme o zbytek. Nemusíte řešit žádné složité procesy.

Víme, že vaši zaměstnanci mají důležitější práce než řešení prodeje katalyzátorů. Naše mobilní služby ušetří váš čas pro důležitější úkoly.

U nás oceníme váš čas a snažíme se nabídnout jednoduchý a efektivní způsob prodeje katalyzátorů. Kontaktujte nás ještě dnes a dejte nám příležitost vám pomoci.

KONTAKT

PIŠTE

Pracovní doba Pondělí až pátek 8.00 -16.00

CONTACT

F.A.Q

OTÁZKY ODPOVĚDI

Vyplňte formulář a pošlete hmotu k nám. My ji zvážíme, změříme a naceníme. Samozřejmě zaplatíme. Pro nás se nic nemění, akorát vám dopředu nedokážeme říct cenu.

Často se to stává hlavně u starých aut. Číslo je nečitelné nebo zarezlé. Stačí nám poslat foto katalyzátoru a model vozu, pokud víte. Pošleme vám odhadní cenu.Jakmile dorazí katalyzátor k nám, my ho změříme a naceníme přesně.

Velkoobchodní cenu poskytujeme při výkupu více než 30 ks katalyzátorů v jednorázovém výkupu. Nelze sčítat měsíční dodání.

Nepotřebujete. Katalyzátor od vás koupíme jak od soukromé osoby, tak od firmy. Je to stejný postup jako prodej železa v kovošrotu nebo prodej starého počítače v bazaru.

Nejjednodušší je katalyzátor vyfotit a poslat nám foto přes náš formulář včetně údajů o Vás. Poté vás zkontaktujeme a domluvíme další postup.

F.A.Q